Autor Wątek: Rekrutacja Na VL 30.11-04.12 2014  (Przeczytany 1769 razy)

Rekrutacja Na VL 30.11-04.12 2014
« dnia: Listopad 30, 2014, 13:30:56 »

Hesus

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: Jestem kujonem!
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Z przyjemnością ogłaszam, że została otwarta rekrutacja na V-Lidera gangu ND.
V-Lider to pomocna ręka Lidera, jeżeli już zostanie przyjęty to nie zwalnia go z przestrzegania regulaminu.
V-Lider ma pilnować porządku, zastępować Lidera, wtedy kiedy go nie ma, przyjmować nowe osoby do gangu.
Ma dawać przykład członkom gangu, pomagać im.
Myślisz, że się nadasz i podołasz wyzwaniom V-Lidera, złóż podanie w tym temacie dostosowując się do poniższego wzoru.


1.Imię:

2.Wiek:

3.Nick w grze:

4.Pasek z http://panel.bestplay.pl :

5.Coś o sobie/ zainteresowania :

6.Czy masz dysleksję/dysgrafię ?:

7.Ile grasz na BestPlay'u ?:

8.Ile dziennie spędzasz czasu na serwerze?:

9.Jak długo jesteś członkiem Never Die?:

10.Jak Często odwiedzasz Nasze forum i ile czasu na nim spędzasz?:

11.Twój kolega/przyjaciel chce dołączyć do Never Die mimo ,że nie spełnia wymagań. Co robisz?:

12.Gracz, który spełnia wymagania, chce dołączyć do ND. Co robisz?:

13.Przyjmujesz gracza i podstawowe rzeczy jakie Mu mówisz to :

14.Jeden z graczy obraża mafię jak i Ich Członków. Co robisz?:

15.Gracz z sojuszniczego gangu zabija i obraża Członków ND. Co robisz?:

16.Lider każe ci zareklamować ND. Jak to zrobisz?:

17.Dlaczego to akurat Ciebie mamy wybrać na VL?:

18.Podaj Pasek z Forum BestPlay:

19.Wyjaśnij krótko pojęcia:

Szacunek-
 
Kultura-
 
Wierność-

Braterstwo-

Sojusze-

Neutrale-

Wojny-


Wymagania 30k respa 20 skilla.
Skrót: [VL-ND] lub [V-ND].

Podania bez wzoru, będą niebrane pod uwagę i usuwane.


Poprawione małe błędy, dodana lepsza estetyka przez: SevenJR.


« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2014, 19:16:45 wysłana przez |BP|SevenJR|VL-ND| »

Odp: Rekrutacja Na VL 30.11-04.12 2014
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2014, 18:24:32 »

Picasso

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5000
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
1.Imię: Michał

2.Wiek: 14 lat

3.Nick w grze: |BP|Picasso|G_ND|

4.Pasek z http://panel.bestplay.pl :

5.Coś o sobie/ zainteresowania : Noto tak Lubię piłkę nożną i trenuje boks [od czasu do czasu trenuje więcej czasu przebywam na siłce ] Lubie Język polski jego obyczaje i kulturę UWIELBIAM wychowanie - fizyczne . Jestem kulturalny i przyjacielski cenie poglądy innych i nikogo nie wyzywam


6.Czy masz dysleksję/dysgrafię ?: Nie nie mam / Nie

7.Ile grasz na BestPlay'u ?: Prawie rok

8.Ile dziennie spędzasz czasu na serwerze?: 2-5 godzin

9.Jak długo jesteś członkiem Never Die?: Niedaleko 2 tygodni

10.Jak Często odwiedzasz Nasze forum i ile czasu na nim spędzasz?: 30 min +

11.Twój kolega/przyjaciel chce dołączyć do Never Die mimo ,że nie spełnia wymagań. Co robisz?: Mówie mu       Bardzo mi przykro , nie stety ale nie spełniasz wymagań więc cię nie dodam nie gniewaj się ale działam wedle zasad Gangu

12.Gracz, który spełnia wymagania, chce dołączyć do ND. Co robisz?: Zapoznaje go z Sojami i wojnami proszego o zrobienia  konta na forum ND [podaje mu adres] .Dodaje go

13.Przyjmujesz gracza i podstawowe rzeczy jakie Mu mówisz to : Zapoznaj sie z członkami . Obowiązkiem karzdego członka jest znajomość sojuszów [ podaje sojusze na czat gangowy ]

14.Jeden z graczy obraża mafię jak i Ich Członków. Co robisz?: Robie ss'a pisze podanie [nie będzie mi gangu obrażał niech wujjek zdecyduje ]

15.Gracz z sojuszniczego gangu zabija i obraża Członków ND. Co robisz?: Informuje Lidera gangu z którego jest członek . Powiadamiam szefa naszego gangu .

16.Lider każe ci zareklamować ND. Jak to zrobisz?: Robie Binda Rekrutacja do ND |ON|. Nasze wymagania to 6 k respa i 10 skill'a . Pisz /pm

17.Dlaczego to akurat Ciebie mamy wybrać na VL?: Jestem mily i znam problemy swoje i czlonkow . Myślę , że  to ja nim powinienem zostac

18.Podaj Pasek z Forum BestPlay: DuLux

19.Wyjaśnij krótko pojęcia:

Szacunek- Szanowanie blizniego i innych graczy
 
Kultura- Wyraz wieloznaczny moze oznaczac np Zachowanie osobiste.
 
Wierność- Byc zawsze oddanym liderowi i niezdrada np hasla

Braterstwo- Nie opuszczanie gangu [ zostanie w nim na wieki ]

Sojusze- GoH CN CLN . Członków tych gangów nie można nam zabijać pod żadnym pozorem

Neutrale- BRAK Członków gangów możemy zabijać ale nie cały czas

Wojny- NL NH OGF LoW Z tymi gangami walczymy [zabijamy członków ] ale pod żadnym pozorem nie można ich wyzywać
 


 Mam zrobione bindy Reklama gangu i sojuszy oraz wojen
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2014, 17:25:41 wysłana przez dulux »

Odp: Rekrutacja Na VL 30.11-04.12 2014
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2014, 18:33:05 »

lukinias

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10000
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
1.Imię: Łukasz

2.Wiek: 12

3.Nick w grze: lukinias

4.Pasek z http://panel.bestplay.pl :

5.Coś o sobie/ zainteresowania : Jestem Łukasz Mam 12 Lat Lubię Grać w Gry Komputerowe a Najbardziej MTA na Serwie BestPlay i Być w Naszym Never Die Gangu

6.Czy masz dysleksję/dysgrafię ?: Nie

7.Ile grasz na BestPlay'u ?: Będzie z 1 Rok

8.8.Ile dziennie spędzasz czasu na serwerze?:  Wystarcza Mi Tylko 3/4 Godziny Było By więcej Tylko Szkoła :

9.Jak długo jesteś członkiem Never Die?: Jestem 2 miesiace

10.Jak Często odwiedzasz Nasze forum i ile czasu na nim spędzasz?: tyle ile sie da

11.Twój kolega/przyjaciel chce dołączyć do Never Die mimo ,że nie spełnia wymagań. Co robisz?: rozmawiam z Liderem jesli sie nie zgadza daje rady mojemu koledze jak zdobyc wymagania.

12.Gracz, który spełnia wymagania, chce dołączyć do ND. Co robisz?:  Mówie nie dodam cię na tą chwile bo nie masz wymagań albo jak chce bardzo dołaczyć Mówię Prosze napisac podanie o członka na

Forum Gangu ND - Indeks
neverdie.darmowefora.pl

13.Przyjmujesz gracza i podstawowe rzeczy jakie Mu mówisz to : Soje wojny forum i zeby dodal do nick ND

14.Jeden z graczy obraża mafię jak i Ich Członków. Co robisz?: Prosze go by sie uspokoil gdy nie przestaje spisuje jego nick kopiuje jego slownictwo z konsoli i wysylam liderowi na GG

15.Gracz z sojuszniczego gangu zabija i obraża Członków ND. Co robisz?: kopiuje konsole i wysylam liderowi na gg

16.Lider każe ci zareklamować ND. Jak to zrobisz?: ustawiam binda i rozglaszam na chat

17.Dlaczego to akurat Ciebie mamy wybrać na VL?: Jestem w gangu długo , lubie ten gang , czuje sie tu jak w rodzinie ( w grze ) + jestem tu kierowca i pilotem

18.Podaj Pasek z Forum BestPlay: lukinias

19.Wyjaśnij krótko pojęcia:

Szacunek- Szaczunek  Szanować  Liderów / Vice-Liderów Gangu tak  Jak Nauczycieli w Szkole Lub Rodziców

Kultura-  Kultura Nie klnąc na Serwie żeby Gang nie miał złej opini

Wierność- Wierność Będę wierny Gangu Never Die i  Jak Dostane Rangę VL to dalej będę wierny

Braterstwo-  Traktowanie Kogoś Jak Brata Swego Nigdy Nie zabijać jak Sojusznika

Sojusze-  Gangi Sojusznice Nie Można Zabijać  i Strzelać Bo Możemy Takim Zachowaniem Doprowadzic do Wojny Gangowej Której  nikt by nie chciał

Neutrale-  Gangi Neutralne  Nie mają znami sojuszu Ani Wojny Lepiej Nie  zabijać bo można zrobić z neutrala wojne

Wojny-  Gangi Który Można Zabijać ale nie Trzeba Jeżeli Nasz nie zabijają
albo jak nie chcesz całego cos skopojc
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2014, 19:04:07 wysłana przez lukinias »

Odp: Rekrutacja Na VL 30.11-04.12 2014
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2014, 19:49:03 »

Hesus

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: Jestem kujonem!
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Zamykam Rekrutacje na ViceLidera.
Nowymi ViceLiderami zostają Dulux i lukinias.Gratuluje
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2014, 18:26:46 wysłana przez Abrams »

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
extremalteamclan world-of-pandas calbana foside domekdlamrowek